ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S01E24: Motherhood

S01E24: Motherhood

V osudný Den matek čelí několik zaměstnanců v ER možným událostem měnícím život.

cz sk
11.5.1995
42 minut

Sestra Susan Lewis Chloe porodí krásnou – a zdravou – holčičku. Věci se však začnou zhoršovat, když se jejich matka Cookie – která souhlasila s převzetím do Chloe a dítěte – najednou rozhodne, že udělala dost, a Susan se o to bude muset postarat. Carter odmítá nabídku na stáž v ER v naději, že dostane nabídku v chirurgii. Dr. Hicks má pro něj však novinky. Bentonova matka se otočí k horšímu. Carol Hathaway je ohromena konečnými přípravami, jak se blíží její svatební den.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama