ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S02E10: A Miracle Happens Here

S02E10: A Miracle Happens Here

Zaměstnanci ER mají při rozhodování o Vánocích rozhodně neskutečnou náladu.

cz sk
14.12.1995
42 minut

Caroliny nálady zvedl pacient podobný Santovi. Mark je pobouřen, když se Jenn rozhodne zůstat přes Vánoce v Daytonu. Benton a Carter získají body s Vucelichem, když Carter přesvědčí staršího gentlemana Julesa „Rubyho“ Rubadouxe, aby svou ženu zahrnul do Vucelichovy studie. Mark dává výpověď ve věci O'Brien. Smrt kněze hrozí, že začne válku gangů. Weaver dostává překvapivou návštěvu od afrického přítele. Přeživší holocaust, oběť carjackingu, přináší Chanukah do ER.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama