ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S02E14: The Right Thing

S02E14: The Right Thing

Benton se rozhodne vyhodit píšťalku na Vucelichovy neetické metody studia, což způsobí, že ho Vucelich opustí ze studie.

cz sk
8.2.1996
42 minut

Susan zachází s párem ulic, z nichž jeden předal HIV druhému. Doug přijme návštěvu od svého odcizeného otce. Carter šíří zvěsti o aféře mezi Markem a Susan. Mark si koupí motocykl. Mark řekne Lorettě, že má rakovinu děložního čípku. Carter se objeví na Rubyho pozdním manželském pohřbu. Ruby nebyl ohromen.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama