ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S02E20: Fevers of Unknown Origin

S02E20: Fevers of Unknown Origin

Susan se vrhne do své práce, aby unikla svému stresujícímu osobnímu životu, a získala uznání od Weavera a Marka, kteří zahájí předběžné diskuse o příštím ročníku.

cz sk
2.5.1996
42 minut

Carter potřebuje pediatrickou rotaci s Dougem a rychle, aby vystudoval střední školu. Doug se ujme přítelkyně svého otce. Shep přehnává a útočí na asijského chlapce zasahujícího do scény. Mark a Jenn se snaží o přátelském rozhovoru o jejich rozvodu s nepředvídanými výsledky. Benton je jmenován Residentem roku. Harper odejde k rotaci OB v Parklandu v Dallasu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama