ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E03: Don't Ask, Don't Tell

S03E03: Don't Ask, Don't Tell

Mark je zmaten pozvánkou Susan na společnou dovolenou na Havaj.

cz sk
10.10.1996
42 minut

ER je plná dalších uprchlíků z Southside, dr. Maggie Doyle a Abby Keaton mezi nimi. Benton se rozhodne vstoupit do týmu Keatonovy dětské chirurgie. Carter se dostane na Anspaughovu špatnou stránku, když zveličuje stav pacienta, aby si rezervoval operační sál. Jeanie se snaží udržet její HIV status v tajnosti před Weaverovými dotazy. Jerry se pokouší chytit volný klokan. Mark tráví celý den prací na jednom pacientovi, proti Anspaughovu dekretu, že ošetřování a obyvatelé ER by měli zacházet s 2,5 pacienty za hodinu. Carterův bytový dům shoří.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama