ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E08: Union Station

S03E08: Union Station

Susan poslední den v ER zjistí, že si Mark není jistý.

cz sk
21.11.1996
42 minut

Navzdory Dougovu naléhavosti se Mark stále bojí přiznat své city k ní. Pronásleduje ji po celém městě, dokud ji nenajde na vlakovém nádraží. Prohlašuje svou lásku k ní, ale přesto se rozhodne odejít do Phoenixu. Grabarsky a Lydia se konečně oženili. Carol souhlasí, že se stane „managementem“ výměnou za ukončení politiky plovoucích sester ER jinde. Al Boulet doručuje rozvodové papíry Jeanie. Doyle volá policii na těhotnou ženu, která je opilá a snaží se zabít své nenarozené dítě. Charlie přivede sousedské dítě do Healthmobile. Carla se objeví v ER a Carter jí dá prohlídku, s Bentonem v závěsu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama