ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E11: Night Shift

S03E11: Night Shift

Dlouhá, chladná noc najde zaměstnance ER s hodinami zabití.

cz sk
16.1.1997
42 minut

Weaver přijímá zaměstnance, aby se účastnili studie deprivace spánku spojené s fyzickou aktivitou. Gant apeluje na Anspaugh po veřejném nadávání od Bentona. Carter se příkopem Dennisa znovu uteče z jeho kňučení, jen aby objevil smrtící výsledky. Petrovi bylo naposledy odepřeno doporučení Keatona ještě předtím, než odešla do Pákistánu. Mark a Chuny zjistí, že mají hodně společného. Carol je na křižovatce, když vedení požaduje, aby snížila dva RN. Charlie přichází do ER vážně zbit. Carol a Doug provedou bezpečnostní kontrolu v ER a hodiny dopadnou na Weaverovu hlavu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama