ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E17: Tribes

S03E17: Tribes

Mark zkoumá své předsudky, když je obviněn z opomíjení oběti černé střely, Kennyho Lawa, ve prospěch bílé oběti.

cz sk
10.4.1997
42 minut

Jeanie objevuje Bentonovo blížící se rodičovství, když Carla vstoupí do ER. Carter tráví celý den ošetřováním beznadějného případu. Weaver se snaží přesvědčit zdravotně postiženého feťáka, aby vstoupil do rehabilitačního programu. Carol zachází s vysokoškolským studentem, který dostal včerejší noc Rohypnol, lék ze znásilnění na rande. Poté, co Jennina matka má mrtvici, Rachel přijde na chvíli zůstat s Markem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama