ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E18: You Bet Your Life

S03E18: You Bet Your Life

Carter jde za Anspaugh zády, aby si hráč přijal k operaci, vydělal Anspaugh a Hicksův hněv a ohrozil jeho bydliště.

cz sk
17.4.1997
42 minut

Carol se střetne s Doylem, rozzlobila ji, že ji může nařídit 25letá stážistka. Benton nelegálně získává Carlovo ultrazvuk, aby vyhledal abnormality. Doug zachází s nemocným teenagerem, který nechce zmeškat její ples. Mark se zabývá pacientem, který předstírá příznaky, protože má ráda operace. Jeanie čelí svým pocitům vůči Al, když se stará o nemilosrdného pacienta s AIDS, který infikoval její dítě. Jerry zasáhne způsob, jak vydělat peníze ze spermií: předejte se jako „Dr. Markovic.“ Rachel řekne svým spolužákům ve škole, že má leukémii.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama