ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E19: Calling Dr. Hathaway

S03E19: Calling Dr. Hathaway

Carol se ocitá na křižovatce kariéry, když se jí vrátí její výsledky MCAT; ona je roztrhaná mezi kojením a stát se lékařem, s Kerry neúnavně péče o ni pro medicínu, zatímco Carol se snaží starat o matku s umírajícím dítětem.

cz sk
24.4.1997
42 minut

Carter debatuje o tom, zda nahlásit Edsona za falšování pacientova plánu. Benton se osobně stará o Carlu. Mark zachází s párem zvláštních situací, aby zjistil, jak rychle personál najde řešení. Jerry, Wendy a Jeanie hledají geneticky upravenou myš.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama