ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S03E22: One More for the Road

S03E22: One More for the Road

Mark, který se stále zotavuje z útoku, propouští své emoce násilným záchvaty v pokojové místnosti a kupuje zbraň na ochranu.

cz sk
15.5.1997
42 minut

Carter rozhodne, že jeho budoucnost spočívá v urgentní medicíně, nikoli v chirurgii, a snaží se přesvědčit i rozzuřeného Anspaugha. Mezi Drs existuje tření. Ross a Del Amico poté, co Doug propustil jednoho z Anných pacientů, ale oba spolupracují, když je do ER přiveden vážně zbitý Charlie. Bentonův syn posiluje. Doug a Carol sdílejí polibek. Jeanie a Al jsou zase spolu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama