ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S04E03: Friendly Fire

S04E03: Friendly Fire

Cynthia Hooper je nová úřednice.

cz sk
9.10.1997
42 minut

Carla a Benton se dohadují o tom, zda má být Reese mimo jiné obřízka. Carter věří, že Doyle věnuje Anně zvláštní zacházení, když Anna přiřadí všechny zajímavé případy, zatímco on je zaseknutý šití. Kerry dává svou nově objevenou sílu používat poměrně rychle a obtěžuje v podstatě každého. Al má nehodu na svém pracovišti a krve na spolupracovníka, což přimělo Jeanie, aby ho přesvědčila, aby informoval svého spolupracovníka o jeho stavu HIV. Jerry zvládne vyhodit do vzduchu ambulanční vstup pomocí raketometu pacienta. Carter navštěvuje svou první prádelnu u Anny, ale říká jí, že byl v mnoha. Mark jde na rande s Heather a oni skončí u jejího místa, ale věci nejdou tak, jak bylo plánováno. Carol uslyší pochmurný komentář, který jí zatíží důvěru v Douga.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama