ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S04E09: Obstruction of Justice

S04E09: Obstruction of Justice

Carter je zatčen, když odmítne ctít rozkaz hledající důkazy v případě domácího násilí.

cz sk
11.12.1997
42 minut

Corday je nadšený, že je schopen provést vzácnou transplantaci femuru. Doug se vrací z Kalifornie. Benton a Corday zjistí, že mají hodně společného. Cynthia vezme Rachel k zubaři – a na jiná místa. Jeanie hrozí, že bude žalovat, aby získala svou práci zpět, k Weaverovu zděšení. Anspaugh najímá Jeanie a Al odjíždí do Atlanty bez ní. Ellis West zve Weavera do St. Barts. Advokát Herb Spivak shadows Mark celý den, který chce „hrát“ doktora, s některými zajímavými výsledky. Carol přednáší Cynthii o „nevhodném chování“, když je ve službě, a později ji Cynthia zatkne za líbání Douga.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama