ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S04E12: Sharp Relief

S04E12: Sharp Relief

Carter si vezme volno, aby pomohl Chaseovi nakrmit závislost na heroinu.

cz sk
15.1.1998
42 minut

Doug se svěřuje Markovi, že se chystá vdát za Carol v obřadu překvapení. Carol kazí své plány spontánním polibkem s EMT Gregem Powellem. Benton a Corday navštěvují bar po dalším frustrujícím románském dni. Když testy odhalí, že se jeho rakovina vrátila, pouta Scott Anspaugh a Jeanie. Weaver se s Ellisem Westem a Synergixem rozčaruje poté, co zjistil, že uzavírají většinu traumatických center, které získají.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama