ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S04E22: A Hole in the Heart

S04E22: A Hole in the Heart

Greene a Weaver Dougovi hrozí jeho neoprávněným zacházením s Joshem McNealem.

cz sk
14.5.1998
42 minut

Dr. Max Rosher se vděčí za Anspaugha. Corday obdrží dopis od Romana, v němž ji informuje, že ji nebude v následujícím roce sponzorovat. Zoufalý pacient šokuje Carol neobvykle násilným jednáním. Kerry se zlobí, když jí Anspaugh řekne, že i když již rok působí jako šéfka urgentní medicíny, nemocnice stále plánuje celostátní vyhledávání trvalého. Carter obviňuje Maxe, že si vezme Percocet z lékovky. Benton uspořádá test sluchu poté, co mu denní pečovatel řekne, že Reese nereaguje na zvuky, jako to dělají ostatní děti.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama