ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E07: Hazed and Confused

S05E07: Hazed and Confused

Dr.

cz sk
12.11.1998
42 minut

Corday se dopustí smrtící chyby poté, co byl v pohotovosti téměř 36 hodin. Peter navštíví Dr. Kotlowitze a dostává povzbuzení ohledně kochleárního implantátu pro Reese. Amanda Lee, budoucí potenciální šéf ER, navštěvuje. V důsledku neúspěšného těhotenského pokusu Carol bičuje matku a používá potrat jako prostředek selektivní antikoncepce. Carter a Lucy se hádají, když Carter náhodou použije svůj palmový počítač a zjistí, co si o něm myslí. Označte paniku během záchranného rituálu pro záchranáře.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama