ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E08: The Good Fight

S05E08: The Good Fight

Po dopravní nehodě jsou dívka a její otec přivedeni do ER.

cz sk
19.11.1998
42 minut

Dívka, těžce zraněná a potřebující operaci, sdílí se svým otcem vzácný krevní typ; Když se Lucy vrací do otcovy vyšetřovací oblasti, aby mohla čerpat jeho krev, zjistí, že se zvedl. Poté, co vyčerpal všechny ostatní možnosti, Benton působí na dívku bez krve. Mezitím Carter a Lucy cestovali po městě a snažili se najít otce; narazí na řadu překážek, v neposlední řadě je to pád, při kterém Carter uvolní rameno. S nějakou důkladnou detektivní prací najdou otce – který čekal na zprávy o své dceři v restauraci naproti nemocnici.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama