ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S05E12: Double Blind

S05E12: Double Blind

Doug ohrožuje budoucí federální granty pro celé ER, když přeruší dvojitě slepou studii tím, že poskytne nemocnému pacientovi vzorek drogy.

cz sk
21.1.1999
42 minut

Doyle podá proti Romanovi stížnost na sexuální obtěžování v naději, že doktor Corday půjde o podporu. Lucy zahajuje rotaci operace pod Bentonovým vedením. Oba se chovají k muži, který tvrdí, že je 140 let. Mark odmítá pokračovat v programu NASA. Carol zpochybňuje Lynettovy záměry, když hostuje zdravotní kliniku žen pouze pro afroamerické ženy. Mark jde na netopýra pro Pickmana, když neúmyslně opustí vážně zraněného muže na místě nehody.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama