ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E01: Leave It to Weaver

S06E01: Leave It to Weaver

Po pádu kamionu do kavárny se do ER dostalo více traumat a těsně chyběla velmi těhotná Carol.

cz sk
30.9.1999
42 minut

Romano se stává náčelníkem štábu, když Anspaugh oznámí svůj odchod do důchodu. Weaverová se stane ještě nepopulárnější, když ji Romano jmenuje stálým náčelníkem ER. Když se zasnoubí s Reggie, Jeanie se rozhodne, že chce adoptovat HIV pozitivní dítě. Představují se dva noví zaměstnanci: Luka Kovac, chorvatský lékař měsíčního svitu v ER; a Cleo Finch, dětský rezident v ER. Když pacient vyvolá požární poplach, ER se vrhne do chaosu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama