ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E07: Humpty Dumpty

S06E07: Humpty Dumpty

Greene hledá svého otce, který měl přijet ze San Diega dříve během dne.

cz sk
18.11.1999
42 minut

Corday překračuje etické linie, aby zachránil život násilníka, zatímco Kovac a Weaver horečně pracují na záchraně ženy, kterou znásilnil. Lucy lituje, že nechal ředitele sboru opustit nemocnici. Cleo zachází s alkoholickým teenagerem. Dr. Lawrence zachrání život před odjezdem, aby mohl žít se svým synem. Weaver najímá Kovac jako nového účastníka ER. Carol navštíví Meg, která má nyní svého syna a připravuje se na vězení.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama