ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E08: Great Expectations

S06E08: Great Expectations

Carol jde do práce ve vlaku El.

cz sk
25.11.1999
42 minut

Luka se s ní děje a pomáhá jí do ER. Vydá tam jedno dvojče a poté je převezena do mateřství, kde se o ni stará OB sestra Abby Lockhart. Dr. Coburn vydává druhé dvojče nouzovou c-sekcí. Mark opustí svou večeři díkůvzdání v Elizabeth's, aby se stal Caroliným porodním trenérem, a nechal Elizabeth se svým nevrlým otcem a poněkud mrzutou Rachel, která nečekaně zažila její první menstruace. V ER se Luka stará o starou ženu, která umírá na to, co se stane její narozeniny. Dr. Dave pomáhá Carterovi při diagnostice velmi vzácného onemocnění a odhaluje, že šel do lékařské fakulty v Grenadě.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama