ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E09: How the Finch Stole Christmas

S06E09: How the Finch Stole Christmas

Lucy se zoufale snaží najít způsob, jak pro mladou ženu získat nové srdce, aby zůstala naživu, a chodila do Romanova domu uprostřed noci, aby našla jediného lékaře kvalifikovaného k provedení operace.

cz sk
16.12.1999
42 minut

Corday se snaží přesvědčit Deana Rollinsa, aby provedl operaci na noze. Carter rozdává tajné Santa dárky ER jako součást výměny zbraní za hračky. Když Kate s horečkou sestoupí, Carol vezme dvojčata do ER, kde se o ně Luka stará. Alkoholický teenager Chad Kottmeier se vrací; Cleo vstoupí do zařízení na ošetření alkoholu a vezme ho pryč od své matky. Carla řekne Bentonovi, že Reese zůstane v Chicagu, protože její manžel ztratil převod zaměstnání.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama