ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E10: Family Matters

S06E10: Family Matters

Greene letí do San Diega, když jeho otec uteče z domova pro seniory.

cz sk
6.1.2000
42 minut

Bývalý student medicíny Deb Chen, nyní známý jako Jing-Mei Chen a také plnohodnotný lékař, se vrací do ER. První den ona a Carter pomáhají mladé Jane Doe přivést k panhandlingu. Corday se snaží donutit Deana Rollinsa, aby odhalil umístění jiného těla. Požádá ji, aby ukončila své utrpení. Kovac se snaží pomáhat dvěma bratřím, z nichž jeden je mentálně napadán. Finch zachází s mladým teenagerem, který na své desce může mít příliš mnoho. Dr. Dave se snaží opravit Weaverovo auto a musí rozbít špatné zprávy mladému dítěti.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama