ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E12: Abby Road

S06E12: Abby Road

Studentka třetího ročníku (a na částečný úvazek OB sestra) Abby Lockhart začíná její rotaci ER.

cz sk
3.2.2000
42 minut

Chřipková chyba zametá ER. Carter se snaží pomoci dítěti se svalovou dystrofií, zatímco Cleo zachází s dítětem, které si do sebe vstřikuje hormony. Corday zjistí, že její matka přijde do města, a pak se rozhodne zaplatit jí návštěvu. Lucy zachází s umírajícím bezdomovcem. Benton a Romano se střetávají s léčbou chirurgického případu. Luka a Carol léčí mladého chlapce, jehož matka mu injekčně podává fyziologický roztok, aby provedli chirurgické zákroky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama