ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E13: Be Still My Heart

S06E13: Be Still My Heart

V ER je Valentýn.

cz sk
10.2.2000
42 minut

Ukázalo se však, že je to těžký den, když se Chen a Malucci střetávají s léčbou pacienta, rodiče dvou malých dětí zemřou při dopravní nehodě, Lucy a Carterová léčí studenta práva, o kterém věří, že může mít duševní problémy, Romano a Elizabeth operovat … na jeho psa, a Abby se dozví, že ne všechny případy ER mají šťastné konce, když léčí umírající starší ženu. Mark a Elizabeth chodí na dvojité rande s matkou a jeho otcem. Na konci dne byla personální party nevědomá, že Carterová i Lucy byli Lucyho pacienta bodnuti.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama