ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E15: Be Patient

S06E15: Be Patient

Corday zjistí, že její matka a David Greene strávili noc spolu.

cz sk
24.2.2000
42 minut

Greene později zjistí, že jeho otec má rakovinu plic. Lucy matka navštíví ER, aby vyprázdnila skříňku své dcery a navštívila Carterovou, která získává sílu a zotavuje se. Abby jde za Weaverovým zády s pacientem na střevní instinkt. Luka je svědkem dopravní nehody a spěchá oběť do ER v instalatérském kamionu. Carol musí říct promiskuitnímu, sexuálně aktivnímu 14letému muži, že má rakovinu děložního čípku.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama