ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E16: Under Control

S06E16: Under Control

Greene se stará o chaotický posun, když se vypořádává s odmítáním svého otce léčit jeho rakovinu plic a Cordayovým naléháním na odebrání orgánů pacienta mrtvého mozku.

cz sk
23.3.2000
42 minut

Carter se vrací do práce a později navštěvuje svou babičku. Carol se zabývá neustálými telefonními hovory ze své chůvy. Abby se dopustí chyby u pacienta a stojí ho za život. Dr. Dave jí cereálie s Carolovým mateřským mlékem z pánve na zvracení.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama