ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E17: Viable Options

S06E17: Viable Options

Mark a Elizabeth se hádají poté, co nesouhlasí s léčbou svého otce.

cz sk
6.4.2000
42 minut

Carter se dostane do potíží, když pacient, kterého propustil z pojistných důvodů, se vrátí do nemocnice blízko smrti. Weaver je pozastaven po neuposlechnutí přímého rozkazu od Romana ohledně péče o mentálně postiženou dívku. Kovac a Corday čelí stmívání možných ledvinových přijímačů, ale Luka má problém s tím, kdo to dostane. Cleo a Benton snášejí Romanovo zloby za to, že si podepisovali chaotický recept, který muže téměř zabil; později mají sex na schodech u ní. Chen čelí některým osobním překážkám při léčbě muže, který odmítá říct své dceři o jeho genetickém stavu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama