ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E18: Match Made in Heaven

S06E18: Match Made in Heaven

Greene se zabývá zhoršováním stavu svého otce a touhou být v hospici.

cz sk
13.4.2000
42 minut

Carter to téměř ztratí, když zachází se stavebním dělníkem, který si myslí, že předstírá zranění. Caroliny dívky začínají s péčí o děti a Markovi prozradí, že ji Doug požádal, aby se znovu přestěhovala do Seattlu. Cleo žádá Bentona, aby zrušil Cordayovu chirurgickou radu týkající se dospívajícího, který byl při autonehodě. Romano převezme kontrolu nad ER po Weaverově pozastavení. Kovac zachází s mužem trpícím úzkostnými útoky z jeho blížícího se rozvodu. Abby zachází s matkou s pěti dětmi, které jsou znovu těhotné a zvažují potrat. ER dostane dopis pro Lucy, informující ji, že se shodovala s psychologickým oddělením okresního generála.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama