ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E19: The Fastest Year

S06E19: The Fastest Year

Greene si vezme volno na péči o svého umírajícího otce, ale nakonec skončí v ER, kde je u starší Greene diagnostikována pneumonie.

cz sk
27.4.2000
42 minut

Carter je sužován záblesky z jeho útoku a navštěvuje Samantha Sobricki ve snaze získat nějaký přehled o tom, proč Paul mohl opustit rukojeť. Carol a Luka tráví den ve městě nakupováním ojetého vozu a jsou vtaženi do polibku. Weaver se vrací ze svého pozastavení. Abby zachází s mladou dívkou, která potřebuje transplantaci kostní dřeně, ale jejíž matka to pro otce nedovolí. Benton a Finch mají snídani se svou sestrou, kde Jackie řekne Petrovi, že Cleo o něm není vážný.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama