ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S06E20: Loose Ends

S06E20: Loose Ends

Carter se pohřbí ve své práci, aby vzal na vědomí své problémy, dostal se pod palbu od Weavera a Kovace, když se postavil proti ER politice a sám provedl proceduru ICU.

cz sk
4.5.2000
42 minut

Luka mezitím má své vlastní problémy, když ho Benton postaví před špatné sledování pacienta. Pokouší se také o romantiku Carol, která je rozptylována od své práce příchodem narozeninového dárku od Douga. Chen lobuje Romana za genetické testování u všech novorozenců a je nucen ho vydírat, aby podepsal petici. Corday se snaží pomoci anorexické dívce, která je rozhodnuta opustit nemocnici. Malucci zjistí, že oběť nehody sexuálně zneužívala svou šestiletou dceru. David Greene umírá ve spánku, ale ne dříve, než dal Cordayovi perlový náhrdelník své zesnulé manželky a řekl svému synovi, že je na něj pyšný.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama