ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E01: Homecoming

S07E01: Homecoming

Benton odhodí Carterovou při rehabilitaci v Atlantě.

cz sk
12.10.2000
42 minut

O tři měsíce později, stávka ve vazbě ztěžuje život v ER. Chen zjistí, že je těhotná. Carter se chystá opustit rehabilitaci. Benton rozhovory s Romanem o chirurgické ošetřovatelské pozici; později to dostane. Carter podniká pomalou cestu zpět do Chicaga a je zatčen kvůli kouření v toaletách letadla. Kvůli tomu, že její bývalý manžel nezaplatil školné, nemůže Abby pokračovat v lékařské škole až do začátku příštího čtvrtletí a konfrontuje svého bývalého manžela na driving range, čímž vytváří velkou scénu. ER je zaplaven účastníky nepokojů na fotbalovém zápase na střední škole. Carter dorazí na ER a okamžitě odejde.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama