ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E02: Sand and Water

S07E02: Sand and Water

Domácí potíže způsobují Greeneovi a Cordayovi problémy.

cz sk
19.10.2000
42 minut

Později však Mark ukazuje Elizabeth své prostorné nové vykopávky a navrhuje jí. Chen říká Weaverovi o jejím těhotenství; ona je 22 týdnů spolu. Carter vidí Abbyho na AA setkání. Poté ji žádá, aby byla jeho sponzorem. Také se setkává s Greene a Weaverem o návratu do práce. Abby, dole z OB, pomáhá mladému páru, jehož dítě se narodilo příliš brzy. Benton a Romano se střetávají s nepříjemným bezdomovcem, který znovu vyžaduje rozsáhlé léčení, které vyplývá z jeho chronického opovržení, aby si udržel své dialyzační schůzky. Weaver a Kovac jsou bezmocní pomáhat vážně komatózní ženě, jejíž dlouholetý partner není právně zmocněn rozhodovat o její péči.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama