ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E04: Benton Backwards

S07E04: Benton Backwards

Benton se setká s problémem při hledání nového zaměstnání poté, co ho Romano blacklists přes město.

cz sk
2.11.2000
42 minut

Uvažuje o tom, že si vezme práci ve Philadelphii, ale rozhodne se zůstat s County v práci bez výhod, poté co Carla nebude souhlasit s plánem návštěv. Bentonův synovec Jesse přichází na ER po boji ve škole. Střelba v ER přerušuje první den Carterovy léčby pacientů s traumatem. Chen zachází s umírajícím mladým chlapcem, jehož matka pro něj chce operaci, bez ohledu na výsledek. Kovac a Abby jdou na rande, které je přerušeno, když jsou propuštěni. Luka pak porazil lupič k smrti. Greene zachází se soutěžními průvodci krásy a je také Malucci zařazen do hokejové hry. Weaver zachází s pacientem s demencí, který byl AWOL 50 let.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama