ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E06: The Visit

S07E06: The Visit

Luka odfoukne Abby a již zdůrazněná Abby se musí vypořádat s neočekávanou návštěvou odcizené matky, která nebere léky předepsané pro její bipolární poruchu.

cz sk
16.11.2000
42 minut

Corday, dychtivý odejít z práce na dovolenou s Greene, činí špatné chirurgické rozhodnutí; poté, co ona odejde, její pacient má pooperační komplikace. Bentonův synovec je zastřelen a zemře. Benton slyší, jak Malucci označují svého pozdního synovce jako „bangera“ a Benton ho bije. Chen se rozhodne dát své dítě k adopci a navštívit otce dítěte, zdravotní sestru Franka Bacona. Luka obviňuje otce těhotné dívky, že ji bil.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama