ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E07: Rescue Me

S07E07: Rescue Me

Abby matka se rozhodne zůstat v Chicagu, což způsobilo Abby ještě větší potíže.

cz sk
23.11.2000
42 minut

Když Weaver přijme pozvání dr. Legaspi na večeři, Weaver zjistí, že špatně pochopila záměry Legaspi. Carter se snaží najít narkomana, který opustil nemocnici proti lékařské pomoci. Chenova matka navštěvuje ER a zve ji na večeři, i když ji překvapí Chenino těhotenství a beze slov, když jí Chen řekne, že otec je černý. Greene zjistí, že má mozkový nádor. Corday je žalován pro zanedbání péče panem Pattersonem, pacientkou, jejíž chirurgie se vrhla, aby mohla začít svou dovolenou, a později zjistí, že je těhotná. Carter zachrání Abbyho po výbuchu ve zkušebně tři.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama