ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E09: The Greatest of Gifts

S07E09: The Greatest of Gifts

Během porodu má Chen druhé myšlenky na to, aby se vzdala svého dítěte k adopci, což je rozhodnutí komplikované přítomností adoptivních rodičů v nemocnici.

cz sk
14.12.2000
42 minut

S obrovským nedostatkem spánku je Carter zavolán zpět do County, aby se choval jako Chenův trenér, a později je v pokušení použít Vicodina, aby odstranil náskok. Finch a Benton se setkávají s potížemi při snaze udržet Kyneshu skrytou před gangem. Benton uklidňuje malou holčičku, kterou cítí její rodiče. Legaspi vysadí polibek na Weavera. Greene a Corday stráví den v New Yorku hledáním pomoci pro svůj mozkový nádor. Weaver má škytavky po celou epizodu a snaží se je zastavit několika návrhy.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama