ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E11: Rock, Paper, Scissors

S07E11: Rock, Paper, Scissors

Kovac zachází s biskupem, který upadl a zpochybnil Lukovu víru.

cz sk
11.1.2001
42 minut

Abby tlačí na Carterovou, aby řekla Weaverovi o Vicodinu, kterého skoro vzal. Abby mu později řekla, že už nemůže být jeho sponzorem. Poté, co je Kynesha umístěn s pěstounskou rodinou, Benton a Finch objevují svůj domov, který ji rozbil. Cordayův nedbalostní oblek je vyřešen; Pan Patterson ji později navštívil v nemocnici a způsobil panice Elizabeth panice s jiným pacientem. Weaver a Legaspi se dělí na osobní a profesionální záležitosti. Carter léčí ženu pašující drogy tím, že spolkne kondom plný kokainu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama