ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E13: Thy Will Be Done

S07E13: Thy Will Be Done

Biskup Stewart se vrací a hledá léky proti bolesti od Luky, která má také plné ruce práce s rodiči 16letého, který nechce jinou transplantaci srdce.

cz sk
8.2.2001
42 minut

Abby vyplní jako Carter datum pro rodinu rodiny Carter a vidí její bývalý manžel tam. Malucci zachází s homosexuálem, který chce nakoupit HIV od jeho pozitivního partnera. Greene pokračuje v náhlé změně osobnosti po operaci. Weaver udělá jmenování pro přezkoumání kompetencí pro Marka.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama