ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E15: The Crossing

S07E15: The Crossing

Carter a Luka jsou povoláni na scénu hlavního vlakového vraku, kde je Carter nucen provést dvojitou amputaci nohou sám, když Corday začne trpět kontrakcemi.

cz sk
22.2.2001
42 minut

Weaver a Legaspi zacházejí s mladou sebevražednou dívkou, která nehodu způsobila. Benton nechá potenciálního studenta medicíny Williama Whitea následovat ho kolem ER. Luka zápasí se svou vírou a odhaluje, že mohl svou manželku zachránit obětováním své dcery. Biskup Stewart mu uděluje rozhřešení před jeho smrtí. Carter také potká nového stážistu na pedály, Rena Trujillo.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama