ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E18: April Showers

S07E18: April Showers

Mark musí překonat četné překážky, většinou související s počasím, aby se dostal do kostela, aby se oženil s Elizabeth, která je uvízlá s oběma svými hašteřícími, rozvedenými rodiči.

cz sk
19.4.2001
42 minut

Abby má nachlazení, ale nemůže opustit nemocnici, protože většina sester je na svatbě. Mnoho pacientů přichází do ER z nehody s vězněním; Luka a Carter se střetávají s léčbou zraněného policajta a vězně s vykloubeným ramenem. Zatímco čeká na let do Vegas, Weaver (který nebyl pozván na svatbu), naváže rozhovor s přátelským mužem. Chen postrádá svého syna. Cleo nechce jít na svatbu, protože nevěsta je Peterova bývalá přítelkyně.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama