ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E21: Where the Heart Is

S07E21: Where the Heart Is

Abby je ochablá, když Maggie odhalí své plány vrátit se zpět do svého rodiště v Minneapolis.

cz sk
10.5.2001
42 minut

Abby odhalí své matce, že byla jednou těhotná, ale měla potrat, vyděšená genetickou možností, že se ona nebo její dítě stane bipolární. Mezitím jsou Carter a Chen sestřeleni ve svých nabídkách na hlavního obyvatele, poté řekne Weaverovi, že je obětí diskriminace. Weaver se setká s novou přítelkyní Legaspi. Carla udeří na Bentona a vyleká na Cleo poté, co se na sekundu otočí zády k Reese a on se zraní. Mark zachází s mladým zneužívaným chlapcem s nesmírně rozzlobeným otcem. Většina zaměstnanců ER po práci hraje v softball.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama