ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S07E22: Rampage

S07E22: Rampage

Otec týraného chlapce, kterého Mark minulý týden zacházel, pokračuje ve střelbě po celém městě a hledá někoho, kdo by byl spojen s umístěním jeho syna do pěstounské péče.

cz sk
17.5.2001
42 minut

Vyjádřete obavy z Elizabeth a dítěte Elly, když Corday neodpoví na její pager. Chen se posune o krok blíže k hlavnímu bydlišti. Romano vystřelí Legaspi. Weaver čelí Romanovi. Carla manžel, Roger, obviňuje Bentona ze spaní s Carlou. Cleo uřízne ruku při léčbě HIV pozitivního pacienta. Luka čerpá neštěstí z Abby, když posílá ve své školní škole žádost bez jejího souhlasu. Carter vyjadřuje své pocity Abby a začne přemýšlet o své budoucnosti v jiné nemocnici.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama