ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E01: Four Corners

S08E01: Four Corners

Tři týdny po smrti Dereka Fossena čelí Greene výslechu na konferenci M&M.

cz sk
27.9.2001
42 minut

Corday je však jediný, kdo má podezření na něco špatného. Mezitím se Carterovi rodiče vracejí do města na pohřeb svého dědečka, kterého se Abby krátce účastní. Abby má rozhodnutí učinit; Luka chce, aby se s ním nastěhovala. Tkadlec se vrací z improvizované dovolené, obává se, že ji Romano vyrazil do personálu. Chen je novým hlavním obyvatelem. Benton se zabývá Cleovými léky a Jackieovými problémy, které se přizpůsobily životu po Jesseho smrti. ER je naplněna pacienty po rvačce při nahrávání v talk show.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama