ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E02: The Longer You Stay

S08E02: The Longer You Stay

Po dokončení směny přistoupí Carter k Weaverovi o obsazení místa a poté se dostane zpět do práce, když u mnoha pacientů přiběhl padák na rockovém koncertu.

cz sk
4.10.2001
42 minut

Abby a Luka se rozpadnou. Když Weaver jde MIA, Malucci a Chen udělají vážnou chybu s pacientem, což nakonec vede k jeho smrti. Obviňují to z Weaveru, že neodpovídali na jejich stránky; Později uvidíme, že Weaver opustila pager v koupelně u Doc Magoo. Carla a Reese se dostanou do dopravní nehody, která Carlu zabije a Reese zraní. Mark a Elizabeth se snaží vyrovnat rodičovství a jejich harmonogramy.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama