ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E07: If I Should Fall from Grace

S08E07: If I Should Fall from Grace

Nový student medicíny, který byl přidělen Carterovi, najde v jeho první den v ruce všechna překvapení.

cz sk
8.11.2001
42 minut

Elizabeth tráví svůj den hledáním anděla smrti a shledává, že všechny známky ukazují na Dr. Babcocka. Nicole má tvrdý denní výcvik, aby se stala asistentkou sestry, a přitahuje Abbyho hněv poté, co ji Luka pozve do traumatu. Carter, zmatený kouzly jeho babičky, mizí, zjistí, že jí hrozí velké riziko infarktu nebo mrtvice. On a Susan zacházejí se studentem práv / studentem medicíny, který se řezal. Oba se přiblíží, když jí Carter konečně vypráví o své bodavé a drogové závislosti. Mark zvedne Rachel ve škole poté, co je pozastavena. Peter je žalován Rogerem z vazby a provede test DNA, aby určil, zda je Reese skutečným otcem. Bezpochyby kvůli těžkému zranění mladého skateboardisty se ochranka obchoďáku snaží zavěsit.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama