ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E09: Quo Vadis?

S08E09: Quo Vadis?

Susan a Carter se spojí po léčbě novomanželského páru, kde může mít manželka neobvyklou alergii.

cz sk
22.11.2001
42 minut

Weaver požádá hasiče Sandy Lopez ven. Mark a Gallant zacházejí s členy boxerské rodiny. Rachelin přítel je přijat se zlomeným kotníkem a testuje pozitivní na marihuanu. Elizabeth inklinuje ke komatózní ženě, jejíž manžel bude souhlasit pouze s riskantním postupem sběru jejích orgánů. Abby otevřeně zpochybňuje Nicole těhotenství a Nicole přizná Luku. Bentonův proces vazby na Reese je omezován jeho dlouhými hodinami.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama