ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E13: Damage Is Done

S08E13: Damage Is Done

Eleanor Carter inklinuje k mladému pacientovi s leukémií a snaží se vyrovnat Bobbyho smrt před mnoha lety.

cz sk
31.1.2002
42 minut

Mark zachází s oběťmi dopisní bomby a později zachází s vlastní dcerou, když se Ella vrhne po požití některé z Rachelovy extáze. Abby zachází s mladou dívkou, která kolem ní opila matku. Abby také skrývá Joyce ve svém bytě, zatímco Brian ji hledá a způsobí ruckus. Alergický Gallant zachází se slepým mužem se psem. Chen se vrací k denní směně a poprvé pracuje s Weaverem. Romano uděluje Lewisovi některé z Weaverových povinností, takže se Kerry zbláznil, dokud se na cestě domů nesetkává s novým přítelem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama