ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E17: Bygones

S08E17: Bygones

Corday, stále žijící v hotelu, se Marka vyhýbá, dokud Ella neřekne její první slova.

cz sk
28.3.2002
42 minut

Elizabeth tlačí na Susan, aby jí řekla, co se její manžel skrývá, a přijde na to, jak její manžel osud. Romano jí radí, aby se na Marka vrátila na krátkou dobu, kterou opustil. Chen zachází s člověkem příliš traumatizovaným na to, aby promluvil. Mark vypráví personálu o jeho prognóze. Weaver se obává o Sandy Lopezovou, protože je v ohni zmizena. Weaver ji sleduje u baru a oba se rozeznávají. Stabbings na univerzitní kampus přináší dívky do ER.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama