ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E18: Orion in the Sky

S08E18: Orion in the Sky

Mark slouží jeho poslední den v ER dohlížející na první den Gregoryho Pratta, nafoukaného, ale dychtivého nového stážisty.

cz sk
4.4.2002
42 minut

Sledováním svých pacientů se rozhodne vzdát se chemoterapie a zbývající dny strávit v klidu. Také se setkává se svou bývalou manželkou, říká Weaverovi, aby trochu žil a odešel, aby se nikdy nevrátil. Mezitím se Abby chystá přestěhovat zpět do svého bytu, když jí pronajímatel oznámí, že se Brian odstěhoval.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama